• ANASAYFA
  • HİZMETLERİMİZ
  • İK Yönetim Danışmanlığı

İK Yönetim Danışmanlığı

Popüler Danışmanlık İnsan Kaynakları Yönetim Danışmanlığı

Doğru insan kaynağının en doğru yöntemlerle geliştirilmesi hedefiyle iş birliği içerisinde olduğumuz şirketlere “Stratejik İnsan Kaynakları Yönetimi” süreçlerinin kurulması ve iyileştirilmesine yönelik çalışmalar yapmaktayız.

  • Seçme ve Yerleştirme Faaliyetlerimiz

İhtiyaç olan İnsan kaynağının belirlenmesi sonucunda stratejik işe alım teknikleri ve yetkinlik bazlı mülakatlarla desteklenerek her pozisyonda işe alım sürecini uygulamaktayız. Değerlendirmelerimiz sonucunda kısa listede sunacağımız adayların mülakat envanterleriyle birlikte adayın yetkinlik, pozisyon ve kurum kültürü yapısına uygunluğu tespit edilerek, aday sunumlarımızı yapmaktayız.

  • Kurumsal Vizyon Oluşturma Faaliyetlerimiz

Kurum yapısının gözden geçirilmesi sonucunda ihtiyaç olan prosedürel çalışmaların yapılması ile kurumsal sistematiğin oluşturulmasına yönelik çalışmalarımızdır.

  • Bordrolama ve Endüstriyel İlişki Yönetimi Faaliyetlerimiz

Kurumların endüstriyel yükümlülüklerini oluşturulmasına yönelik çalışmalarımızı kapsamaktadır. Bordro hesaplama yöntemleri ve çalışana yönelik planlanan fazla mesai ve prim gibi yan hakların hesaplamaları ve bordrolaştırma çalışmalarının standartlaştırması sağlanmaktadır. Ayrıca diğer kurumlarla resmi standartları planlanması sağlanmaktadır.

  • Organizasyonel Gelişim Faaliyetlerimiz

İş birliği içerisinde yer aldığımız kurumlara mevcut kadro analizi, unvan yapısı, şirket organizasyon yapısının gelişim dinamiklerine göre hiyerarşik olarak detaylandırılması çalışmalarımızı yapmaktayız. Pozisyon bazlı yetkinlik, yeterlilik ve bağımlılık ölçümleri yapılarak pozisyon standartlarını oluşturmaktayız.

  • Eğitim, Gelişim ve Ödüllendirme Faaliyetlerimiz

Pozisyon bazlı eğitim ihtiyaçlarının belirlenmesi ve eğitim planlamalarının yapılması konusunda çalışmalar yaparak gerekli görülmesi durumda eğitim organizasyonun yapılmasının sağlamaktayız.

  • Performans & Kariyer Yönetim Faaliyetlerimiz

Geliştirdiğimiz yöntemlerle çalışanların performans gelişimlerini yakından takip edecekleri sistemi yetkinlik, yeterlilik ve hedef ölçümleri yapılarak standartlaştırmak ve potansiyel insan kaynağının ortaya çıkmasını sağlamakta ve geribildirimlerle gelişimini takip etmekteyiz.

  • Ücretlendirme Yönetim Faaliyetlerimiz

Pozisyon bazlı iş değerlemesi ve iş ailelerinin oluşturulması ve bunların şirketin diğer pozisyonlarıyla derecelendirilmesi çalışmalarımızı yapmaktayız. Aynı zamanda istenilen pozisyonlarda ücret piyasa araştırması da yapmaktayız.

İşe Alım Hizmetlerimiz

İş ortaklarımız benzersizdir...Bu nedenle sizi tanımayı kendimize misyon edindik...

Kurum Kültürünüze uygun çalışama yöntemimizle, İş ortağımızın ihtiyaç duyduğu kadronun niteliği,  görev tanımı uzman kadromuz tarafından netleştirilerek aradığımız adayların özelliklerini anlamaya özen gösteririz. İşte işe alım sürecimiz burada birbirimizi anlamakla başlar..

 Beklentilerin belirlenmesi ile şirket kurum kültürüne ve şirket dinamizmine uygun adayları, pozisyon gerekliliklerine uygun şekilde geleneksel ve yenilikçi işe alım metodları uygulanarak değerlendirmeye alıyoruz. Sizin ihtiyaçlarınızı tam olarak karşılayan adayları sizlere sunarak değerli vaktinizden tasarruf etmenizi sağlıyoruz.

İş ortaklarımıza ilettiğimiz aday değerlendirmelerini kişiye özel formlarda hazırlanarak sunuyoruz.

Uygun gördüğünüz adaylarımızın sizinle mülakatlarını organize edip, olumlu değerlendirilen adaylar için referans kontrollerini gerçekleştiriyoruz. Sizin iş teklifinizi adaya sunar, işe başlangıç sürecinde işimizin takipçisi oluruz..

Amacımız; uzman kadromuzla en “Popüler” İşe Alım ve İnsan Kaynakları Danışmanlığı alanında teknik alt yapı gerektiren pozisyonlar da dahil olmak üzere sektör, il ve pozisyon gözetmeden tüm kadrolarda iş ortaklarımıza başarılı hizmetlerimizi vermek ve devamlılığını sağlamaktır.

Ayrıntılı bilgi için alanında uzman İK Danışmanlığı departmanımızla iletişime geçmeye çekinmeyiniz. 

E-Mail  : oznur@populerdanismanlik.com

Telefon : 0090 535 947 97 96

İhtiyacınızın Olduğu Yerde Biz Varız

Bizi Arayın